PRIJAVA ZA STUDENTSKU RAZMJENU U MAĐARSKU (ERASMUS +)

✓ Poslovna ekonomija False False False False
Objavljeno 15.11.2018. u 11:13h

Poštovani studenti,

Ovim putem Vas želimo obavijestiti da je Visoka škola „CEPS – Centar za poslovne studije“ iz Kiseljaka dobila projekat mobilnosti za studente sa visokoškolskom institucijom „Kodolanyi Janos University of Applied Sciences“ (Budimpešta).

Studentima studijskog programa Poslovna ekonomija, generacije 2016/2017 (studenti koji su trenutno III godina studija) – smjer Menadžment i Financije i računovodstvo i studentima generacije 2017/2018 (studenti koji su trenutno II godina studija) – smjer Menadžment, Financije i računovodstvo i Menadžment javnog sektora i uprave omogućili smo odlazak u Mađarsku, u Budimpeštu na 4 mjeseca, i to od 02.02.- 02.06.2019 godine.

Nastavni proces bi će se izvoditi na visokoškolskoj ustanovi Kodolanyi Janos University of Applied Sciences“ (http://edu.kodolanyi.hu/)

Krajnji rok za prijavu je: 18.11.2018 godine.

Studenti se mogu prijaviti na e-mail: iro@ceps.edu.ba

Osnovni preduslov: Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu.

Studenti će se rangirati prema prosjeku ocjena u dosadašnjem školovanju.

Nakon prijave studenata, za zainteresovane će biti održana detaljna prezentacija gdje će se upoznati sa svim informacijama potrebnim za putovanje i ostanak u Mađarskoj.

Za sve dodatne informacije možete se javiti na mail: iro@ceps.edu.ba  ili broj telefona: 030-870-870.