USPJEŠNA IMPLEMENTACIJA PROFESORSKE RAZMJENE U ŠPANIJU PUTEM ERASMUS+ PROGRAMA

Objavljeno 3.7.2018. u 10:19h

Na osnovu dobivenog ERASMUS+ projekta, Visoka škola „CEPS – Centar za poslovne studije“ odabrala je 3. nastavnika za odlazak u Španiju na period od 5. dana. Nastavnici su boravili na instituciji „IES Ribeira do Louro“.

Nastavnici su imali petodnevni program koji je obuhvatao različite aktivnosti poput obilaska škole domaćina, sastanke sa predstavnicima škole „IER Ribeira do Louro“ vezano za buduće projekte, te mogućnosti apliciranja na različite fondove Evropske unije, predstavljanje Visoke škole „CEPS – Centar za poslovne studije“ studentima i nastavnicima partnerske škole, kao i prenošenje pozitivnih praksi iz struke.

Na ovaj način se nastavila pozitivna višegodišnja implementacija različitih projekata sa institucijama iz Španije.