Predstavnici visoke škole „CEPS -Centar za poslovne studije“ posjetili „Veleučilište Vern“ iz Zagreb

Objavljeno 11.3.2016. u 13:24h

U utorak, 08.03.2016. godine delegacija Visoke škole „CEPS – Centar za poslovne studije“ iz Kiseljaka predvođena direktorom pred. vš Mirzom Selimićem, voditeljem studija „Energetike“ pred. vš Pavaom Sovićem i predstavnikom „Službe za međunarodnu saradnju i razvoj karijere“ pred. vš Mirzom Kulenovićem, je posjetila Veleučilište „VERN“ iz Zagreba. Delegacija se sastala sa prodekanesom za studije mr. sc. Višnjom Grozdanić i sa gospodinom Vanjom Koljaninom (specijalist za odnose sa javnošću i društvene mreže).

Razgovaralo se o mogućnostima saradnje između ove dvije institucije. Jedno od bitnih pitanja o kojem se govorilo jeste mogućnost organizovanja uzajamnih posjeta studenata i nastavnika i buduće saradnje u okviru organizovanja međunarodnih ljetnih škola, konferencija, seminara i sl.

< 1 2 3 4 5 6 7 8 >