DEKAN FAKULTETA ZA KRIMINALISTIKU, KRIMINOLOGIJU I SIGURNOSNE STUDIJE URUČIO ZAHVALNICU DIREKTORU VI

False False False False False
Objavljeno 1.7.2017. u 10:53h

Predstavnici Fakulteta za kriminalistiku, kriminologiju i sigurnosne studije (Univerzitet u Sarajevu) predvođeni dekanom prof. dr. Nedžadom Korajlićem i prodekanom prof. dr. Jasminom Ahićem posjetili su Visoku školu „CEPS – Centar za poslovne studije“ u Kiseljaku i tom prilikom uručili Zahvalnicu Visokoj školi „CEPS – Centar za poslovne studije“ i direktoru Visoke škole Pred. VŠ Mirzi Selimiću za dosadašnju partnersku saradnju u organizaciji ljetne i zimske škole.

Predstavnici obje institucije su izrazili zadovoljstvo trenutačnom saradnjom i izrazili želju da se ona podigne na još veći nivo.